Hakkımızda

2008 yılından bugüne, BTY Production olarak 360 derece Dijital Ajans kimliğimizle birlikte; Web Programcılığı, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Reklam Satın Alma üzerine uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize; Web Site Tasarım, Yazılım ve Kodlama, Sosyal Medya Danışmanlığı, Dijital Pazarlama ve Sosyal Mecralarda Reklam Satın Alma konularında hizmetler vermekteyiz. 2009 Mediks Medya, 2010 Felis Medya ve Dijital Gözlük, 2018 yılları itibari ile Sare Medya ile anlaşmamız neticesinde Çözüm ortaklığımız başlamıştır.

İzmir lokasyonumuz ile birlikte; İnşaat ve Yapı sektöründe Dekoratif Boya‘da lider konumda yer alan Raccanello Boya ile anlaşmamız neticesinde 2016 itibariyle Ege Bölge Bayiliği Satış ve Uygulama, Kentsel Dönüşüm Değerlendirme Rapor ve Emlak Danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış Berra Danışmanlık ve CRAS Consulting anlaşmalarımız neticesinde ise 2017 itibariyle İzmir Bölge Sorumluluğu bünyemize eklenmiştir.

Drone, Quadcopter, DJI, GoPro ve Canon SLR ekipmanlarımız ile hava çekimi, video düzenleme, tanıtım filmi ve dijital fotoğraf hizmeti verebilmekteyiz.

 

Vizyon & Misyon

360 derece online strateji üzerinde kurguladığımız entegre hizmetlerimizle; markanızın tüm dijital ihtiyaçlarını, kurumsal kimliğinizin yönlendirmesi doğrultusunda ihtiyaca göre Web Sitesi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM) (Adwords) (Youtube Ads) (Twitter Ads) (Instagram Ads), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, Dijital Reklam ve Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı, Medya Satın Alma gibi enstrümanların gücünü kullanarak belirlenen tüm mecralar üzerinde kaliteyi yakalamak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve değer katma üzerine odaklanmıştır.

İzmir Bölge yapılanmamız sonrası İnşaat ve Yapı sektöründe İtalyan Boya / Dekoratif Boya Satış ve Uygulama, diğer iştirakimizle Kentsel Dönüşüm, Değerlendirme Raporu ve Emlak Danışmanlığı konularında da faaliyetler göstermekteyiz.

Çözüm Ortaklarımız

Dijital

İnşaat – Yapı

Emlak – Kentsel Dönüşüm